30 yıllı aşkın mühendislik tecrübesiyle inşaat sektöründe faaliyette bulunan İde İnşaat; bu süre içerisinde, konut, işyeri, fabrika, altyapı v.b. bir çok projeye imzasını atmıştır. İde İnşaat yapım işlerinin yanı sıra Ytong marka Gaz Beton ile Oyak marka Hazır Betonun yetkili satıcısıdır. İde İnşaat, 2007 yılında büyümesinin bir sonucu olarak demir çelik sektöründe ilk büyük adımı atmış ve İde Metal markası altında metal grubunu kurmuştur. Bu marka, paslanmaz çelik, alüminyum ve galvanizli çelikten imal edilmiş sac, boru ve profil gibi ürünlerin iç ve dış ticaretini yapmaktadır. Büyümesinde hız kesmeyen ve artık bir grup şirketi haline dönüşen İde, 2011 yılında da İde Laboratuvarı ilave bir grup olarak bünyesinde oluşturmuştur. Bu grup, inşaat sektöründe faaliyette bulunmaktadır ve yapı denetim yasası, ilgili yönetmelik ve standartlara uygun olarak zemin mekaniği ve yapı malzemeleri kalite kontrolü alanlarında müşterilerine hizmet vermektedir. İde Grubun dünden bugüne olduğu gibi yarına olan yürüyüşü, güvenli yolunda devam etmektedir.

İde Metal 'in ardında, inşaat sektöründe 30 yılı aşkın birikime sahip İde İnşaat vardır. İde Metal, 30 yıllık ticari bir olgunluğun yanı sıra, kendi sektöründe genç ve dinamik bir bakışa sahiptir. Bu genç ve dinamik bakış, İDE METAL'in müşteri memnuniyeti odaklı politikasının istikrar ve diriliğinin temel kaynağıdır. Bundan da hiçbir zaman ödün vermez. İDE METAL, müşterinin gereksinimi ürünün çeşitliliğinden tutun da kalitesinden ve fiyat uygunluğuna kadar her aşamada titiz bir anlayışla çalışır. En kaliteli ürünü, en uygun fiyata sunmayı temel prensip kabul eder. Mühendislik formasyonu ile yönetilen İDE METAL, sektöründeki tüm yeni gelişmelerden müşterisini anında bilgilendirir. Dahası, her türlü uygulama sorununda müşterisinin yanında yer alır ve gerekli desteği verir.

KİMYEVİ MADDE meslek grubunda SEYHAN / ADANA Bölgesinde Boya, vernik ve lak toptan ticareti gibi konularda faaliyet göstermektedir.

AUTOMATIC FİLO YÖNETİMİ