Gizlilik Politikası

Brent Petrol A.Ş., 6493 sayılı kanun çerçevesinde kullanıcı memnuniyeti ve güvenliği odaklı hizmet felsefesi kullanıcı bilgilerinin gizliliğini ve güvenliğini en üst seviyede sağlama konusunda gerekli tedbirleri almakta ve bu doğrultuda internet sitesinde ve şubesinde (www.brent.com.tr, www.brent.com.tr, www.brent.com.tr/odeme) aşağıda belirtilen hususları uygulamaktadır.

Kuruluşumuzun internet sitesi üzerinden, yalnızca ürün ve hizmet başvuru/kullanımı ve online tahsilat için kullanıcı bilgileri alınmaktadır. Online tahsilat sistemi üzerinden girilen kredi kart bilgileri hiçbir şekilde kayıt altına alınmaz ve saklanmaz.

Kuruluşumuz internet sitesi üzerinden ürün ve hizmet kullanımı için talep edilen veya kuruluşumuzun sisteminde var olan ve internet şubesi üzerinden görüntülenebilen kullanıcılara ait her türlü kişisel veri, kullanıcı onayı olmadan 3. kişilerle hiçbir şekilde paylaşılmamaktadır. Yalnızca talep edilmesi durumunda kullanıcı bilgilerine erişim yetkisi bulunan resmi kurumlar ve yetkilileri ile 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa uygun şekilde kişisel bilgiler paylaşılabilecektir.

Kullanıcıların internet sitesi veya şubesi üzerinden girmiş olduğu bilgilere 3. kişilerin erişimi engellenmiştir. Kullanıcıların kişisel verilerinin gizliliğini korumak amacıyla kuruluşumuz bilgi güvenliği alt yapısını en güvenilir seviyede tutarak gerekli önlemler almıştır.

Kuruluşumuz, gerekli gördüğü durumlarda farklı kuruluşlardan destek hizmeti almakta ve ilgili kuruluşların kuruluşumuzun gizlilik standartlarına ve şartlarına uygun hareket etmesi 6493 sayılı kanun gereği sağlanmaktadır.

Kuruluşumuzun internet sitesi üzerinden diğer internet sitelerine erişim için verilen linklerin güvenliği ve gizliliği ile ilgili kuruluşumuza herhangi bir yükümlülük yüklenemez, kusur izafe edilemez. Bu sitelerde karşılaşılabilecek maddi/manevi kayıplardan kuruluşumuz sorumlu değildir.

Kuruluşumuzun internet sitesinde bulunan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Brent Petrol A.Ş.'ye aittir. Kuruluşumuz web sitesinde yer alan üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif, marka, patent ve diğer tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları kuruluşumuza yahut kuruluşumuz tarafından belirlenen gerçek veya tüzel kişilere aittir.

Kuruluşumuzun internet sitesine giriş yapılması ile yukarıda belirtilen koşulların kabul edildiği anlamına gelmekte olup, kuruluşumuz bu yasal uyarıda yer alan koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.